זוג

 עברתם בשלום את אחד האירועים המשמעותיים בחייכם כזוג וכעת אתם נשואים, אז קודם כל מזל טוב! עכשיו שהאבק שוקע והערפל מתפזר, מגיע השלב הטבעי הבא לאחר החתונה – יציאה לירח הדבש שלכם. תכנון ירח הדבש דורש קבלת החלטות משותפת והתחשבות ברצונות של שניכם כבני זוג, על מנת שהחופשה תספק לכל אחד את החוויה המושלמת. תצטרכו לתכנן ביחד ולהתחשב בכל האלמנטים שעליהם מבוסס ירח הדבש, כמו התקציב, היעד, משך החופשה והפעילויות שבהן תיקחו חלק.

תכנון ירח הדבשזוג

תכנון של חתונה הוא דבר מאוד מורכב ואחד הדברים שמרגישים לאחר שעוברים בהצלחה את החתונה, לצד אושר אדיר כמובן, זו תחושת הקלה. תכנון ירח הדבש צריך להתלוות לתחושת ההקלה הזו, כאשר הוא מספק לכם את המילוט המושלם מכל הבלגן שעד עכשיו חוויתם בכל החודשים של ההכנות לאירוע הגדול שלכם. ייתכן וטסתם לחו"ל כזוג בעבר, אבל ירח הדבש זו החופשה הראשונה שלכם בחו"ל כזוג נשוי.

ישנם זוגות שיעדיפו לצאת לטיולים עצמאיים שאותם הם יארגנו על כל הפרטים הקטנים ביותר, אך ישנם גם זוגות שמעדיפים לצאת לטיול מאורגן, כדי שלא יצטרכו להיכנס לעומק הפרטים ויוכלו ליהנות מטיול רגוע שתוכנן עבורם. כאשר תתכננו את החופשה שלכם, ההחלטה הראשונה שתצטרכו לקבל היא לגבי אופי הטיול. ייתכן שאחד מבני הזוג יעדיף טיול רגוע שבו בעיקר תטיילו בין אתרים ומוזיאונים, כאשר השני רוצה פעילויות מאתגרות וספורטיביות יותר. חשוב למצוא את האיזון ולספק לכל אחד את מה שיסב לו הנאה, כאשר אתם מתחשבים בקצב של בן הזוג.

בחירת מועד הטיול

סביר להניח שלא נחדש לכם כאשר נאמר שמומלץ לתכנן את ירח הדבש פרק זמן מכובד מראש, על מנת שתוכלו לסגור את כל הפרטים ולהיערך היטב. ככל שתתכננו סמוך יותר למועד החופשה, תידרשו להגיע ליותר פשרות וככה לא בטוח שכל אחד מהצדדים יקבל את מבוקשו בטיול. הזמינו מראש את בית המלון החלומי שבו אתם חושקים, הזמינו את הטיסה הכי נוחה שתוכלו למצוא ותדאגו שהכול נמצא במסגרת התקציב שקבעתם, על מנת שתוכלו גם ליהנות מפעילויות.

אלמנט שחשוב לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים את מועד החופשה, שברוב המקרים גם יהיה סמוך למועד החתונה, הוא מזג האוויר הצפוי ביעד שאליו אתם טסים. אם שניכם נהנים מאותו סוג מזג אוויר, אז זה נהדר, אך במידה ולא, נסו לכוון לעונות המעבר, שבהן שניכם תוכלו ליהנות.

שכירת רכב בחו"ל

החלטה חשובה נוספת שצריך לקבל במהלך תכנון ירח הדבש, היא כיצד אתם עומדים להתנייד במהלך הטיול. במידה וישנה תחבורה ציבורית טובה, השכרת רכב בחו"ל היא לא דבר מחייב. במידה ואתם רוצים להתפנק עד הסוף, כי בכל זאת מדובר בירח הדבש שלכם, תוכלו לשכור רכב בחו"ל כחלק מהחופשה שלכם, על מנת שלא תהיו תלויים באף אחד.

עומד לרשותכם: https://www.hertz.co.il/he/AbroadRent/.aspx

מזל טוב והרבה הנאה!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)