איך מחממים אולמות פתוחים בחורף?

חשיבות חימום מקומות בילוי בחורף

אנשים רבים לא יהיו מעוניינים לשהות במקומות בילוי קפואים בימות החורף, בייחוד באזורים בארץ החשופים יותר למזג אוויר זה. רוחות חזקות, גשמים, ברד ושלג – כולם מקררים מאוד את מזג האוויר וטמפרטורת החדר. בעוד שמקומות בילוי סגורים ניתנים לחימום בקלות, מקומות בילוי פתוחים מהווים אתגר של ממש. במאמר הבא נפרט כיצד ניתן לחמם מקומות בילוי פתוחים בחורף, באמצעות שלושה אמצעי חימום תעשייתי עיקריים.

חימום אולם אירועים

חימום אולם אירועים

כיצד מחממים מקומות פתוחים בחורף

  • מנורת אור אינפרא-אדום: מנורות אור אינפרא-אדום הינן אחד מאמצעי בחימום התעשייתי הנפוצים בשימוש חיצוניים. מנורות אור אינפרא-אדום הינן מנורות חימום תעשייתי הנדלקות בעת הבחנתן בתנועה. הן יעילות מאוד במקומות בהם אנשים יוצאים מתוך המבנה על מנת להתאוורר ולעשן. בשימוש ממושך ובשיבה תכופה לידן הן אינן יעילות כאמצעי החימום האחרים.
  • פטריית חימום חשמלית: פטריית חימום חשמלית מאפשרת חימום של שולחן אנשים היושב בסמוך אליהן. פטריות חימום חשמליות הינן אמצעי חימום תעשייתי שיעיל לאנשים היושבים בקרבו, והן פועלת בצורה רציפה לאורך כל הזמן בו הן מחוברת לחשמל. חימום באמצעות פטריות חימום חשמליות דורש את התקנתן של מספר פטריות סביב כל היושבים, משום שאחרת חומן לא יורגש בקרב כל הנוכחים.
  • מפזר חום תעשייתי: מפזר חום תעשייתי הינו אמצעי חימום תעשייתי נפוץ ביותר. יתרונו הגדול של אמצעי חימום תעשייתי זה הוא שהוא מאפשר חימום של כל חלל החדר, והחלל החיצוני של המבנה, ללא תלות בקרבת האדם למקור החום. בניגוד למנורות אור אינפרא אדום ופטריות חימום חשמליות, הוא אינו מצריך שהות צמודה אל המקור הפולט את החום. די רק להפעילו על מנת לאפשר שהות נעימה לכל הנוכחים. גם מפזר חום תעשייתי פועל באמצעות שימוש בחשמל, וגם הוא דורש הדלקה וכיבוי על מנת שיפעל בזמן הראוי. משום יתרונותיו הרבים, מפזר חום תעשייתי הינו אמצעי החימום לחללים פתוחים המועדף בעיני בעלי מקומות בילוי רבים.
  • הקפידו על ניצול אנרגיה ותחזוקה ראויה: בעת חימום של מקומות חיצוניים בחורף, אנו ממליצים להקפיד על כך שאמצעי החימום יפעלו רק בעת הצורך. תחזקו את אמצעי החימום התעשייתיים שברשותכם כנדרש – כבו את אמצעי החימום בעת סגירת מקום הבילוי, והרחיקו אותם מן הגשם, הברק והשלג על מנת למנוע פגיעה חמורה בהם ובסובבים אותם. אמצעי חימום תעשייתי פועלים באמצעות שימוש בחשמל, ועל כן אין להתקינם בסביבה רטובה ומסוכנת.

בחרו באמצעי החימום המועדף עליכם

שיטות החימום השונות יעילות כל אחת בדרכה. בחרו באמצעי החימום החיצוני והפנימי אשר מתאימים לכם מבחינת מחירם ויעילותם. חשבו מה הוא אמצעי החימום המועדף עליכם. האם תעדיפו מפזר חום לחימום תעשייתי, מנורות אור אינפרא-אדום או פטריות חימום חשמליות? כל אחד מאמצעי החימום הללו יוכל לשמור על הלקוחות שלכם חמימים ומרוצים. אז שיהיה לכם חורף חם ונעים!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *