בלונים
בלונים
בלונים

אירוע החתונה הוא אחד האירועים המשמחים בחיינו ואחת מנקודות ציון חשובות שאנו רוצים לנצור לנצח. ארגון אירוע החתונה כרוך באינספור סידורים ודברים שצריך לדאוג להם החל משלבי הטעימות ובחירת האוכל באירוע, דרך בחירת המקום, התפאורה, האטרקציות, התקליטן ועוד. עם כל כך הרבה דאגות על הראש זה לא פלא שיותר ויותר אנשים מעדיפים להשאיר את ארגון האירוע לאנשי מקצוע המתמחים בנושא זה. כחלק מארגון האירוע אחד הדברים החשובים שנצטרך לדאוג להם הוא כיצד המקום יראה, כלומר העיצוב שלו והאלמנטים השונים שנעשה בהם שימוש לעיצוב.

שילוב בלונים באירוע החתונה:

בכל חתונה  כיום וכמעט בכל אירוע למעשה אנו רואים שילוב של בלונים בדרך זו או אחרת. ישנם אנשים המעדיפים את הגישה הססגונית, הצבעונית והמעניינת ואחרים מעדיפים צבעים עדינים וסטריליים יותר כמו לבן, כסף, זהב וצבעים שיכולים להתאים לסוג של אירוע יוקרתי ומיוחד כמו אירוע החתונה. כל אחד והעדפותיו כמובן אולם על דבר אחד אין עוררין וזה החשיבות של שילוב בלונים באירוע שלכם. לבלונים יש יתרונות רבים:

  • הם זולים יחסית ואפשר להפיק מהם המון ערך.
  • הם מוסיפים אנרגיות חיוביות ומצב רוח לאורחים שלכם.
  • סידורים אומנותיים של הבלונים יכולים להוות אטרקציה של ממש בעיני האורחים.
  • הם יכולים להשלים את הקונספט העיצובי עם אלמנט מיוחד נוסף מלבד סוגי העיצוב האחרים.
  • הם מזכירים לנו שלמרות שהתבגרנו ואנו מתחתנים היום – בפנים אנו עדיין נפש עדינה וצעירה שרק רוצה לשמוח כמו ילד.
  • ניתן לעצב אתם כמעט כל דבר.
  • אפשר להשתמש גם בלונים ליום הולדת או ברית, בר מצווה ועוד
  • ישנם עיצובים מיוחדים ושימושים מיוחדים בבלונים שהם ממש אטרקציות ונרחיב על כך מיד.

עיצובים מיוחדים ובלונים כאטרקציות:

טרנד חם מאוד היום בעולם החתונות הוא לקשט את רחבת הריקודים עם המון בלונים על הרצפה לצד בלונים מתפוצצים שמהם יוצאים המון בלוני לב קטנים המתעופפים להם לתקרת העולם ברגע השיא של הערב כאשר החתן והכלה רוקדים יחד את ריקוד הסלואו הרומנטי שלהם לפני שכל הזוגות מתחילים להצטרף אליהם.

עם מי עושים עיצוב בלונים לחופה?

לעתים ניתן לבצע את סידורי הבלונים מול אולם האירועים אולם לרוב יהיה מדובר בעיצובים פשוטים וסטנדרטיים כאשר בעל העולם אולי ינסה לחסוך עליכם בעלויות. כדי שתהיה לכם שליטה מלאה על העיצובים והתפאורה בכל מה שקשור לסידורי הבלונים המיוחדים שלכם כדאי ליצור קשר בעצמכם עם חברת עיצוב בלונים שתפיק עבורכם את העיצובים המבוקשים על ידכם באותו יום של האירוע כולל אטרקציות בלונים מעופפים בחופה וברחבת הריקודים שישדרגו גם את סרטון החתונה שלכם וגם את האווירה במקום. כל שאתם רוצים ברגע המיוחד הזה ברחבת הריקודים הוא לחוש את האווירה הרומנטית והמרגשת העוטפת אתכם ואין כמו בלונים מיוחדים בצבעים חמים המתאימים כדי להפוך את האירוע הזה ליותר יפה, יותר מרגש ויותר מיוחד.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)