מזכרות לאירועים אומנם מהוות מזכרת נפלאה ומרגשת מהערב הקסום שהענקנו לאורחים, אך אין לשכוח שמדובר באטרקציה שתמיד משדרגת כל אירוע. בשנים האחרונות הן הפכו לטרנד פופולארי ומבוקש ואין אירוע בו לא נמצא מזכרות כאלה ואחרות. המבחר עצום ולמארגני האירוע אין בעיה למצוא מה שהכי מתאים להם ולאורחים שלהם, הן מבחינת התקציב והן מבחינת הרעיון. או שאולי כן יש בעיה כי המבחר יכול רק לבלבל ולהכניס להוצאות כספיות מיותרות. בשביל זה מוטב לעשות שיעורי בית, ללמוד קצת על עולם המזכרות ולדעת כיצד בוחרים את המזכרת המנצחת לאירוע. הנה לכם המדריך לבחירת מזכרות.

מהן המזכרות הפופולאריות ביותר?

עולם המזכרות לאירועים גדוש במזכרות נפלאות, מיוחדות ומרגשות. בגדול אפשר לומר שהאורחים יאהבו כל סוג של מזכרת כי מדובר במעשה של הוכרה על כך שבאו לאירוע וכיבדו את המארחים ביום החשוב שלהם. עם זאת, אפשר להצביע על כמה מזכרות שבהחלט זוכות למרבית הביקושים: מגנטים עם תמונות, מהבהבים למיניהם, שקיות קטנות עם סבונים ריחניים או סבון אחד עליו חרוט שמם של המארחים, זרים מתוקים ומחזיקי מפתחות.

מזכרת חתונה דתית

גם באירועים של הציבור הדתי נהוג ומקובל להעניק לאורחים מתנות שישדרגו את האירוע ויהוו מזכרת נפלאה מהערב הקסום. גם באירועים כאלה האורחים ישמחו לקבל סבונים או נרות ריחניים, מחזיקי מפתחות או חפצי נוי לבית. מה שכן במקרה כזה מוטב לחשוב מה הכי ישמח את האורחים חובשי הכיפות. כך למשל, במקום מחזיק מפתחות רגיל עם תמונה אפשר להעניק להם מחזיק מפתחות עם ברכת הדרך או ברכת הבית. במקום חפץ נוי רגיל אפשר להעניק לאורחים חמסה עם ברכת הבית. עוד אפשר ללכת על מתנות וברכונים לחתונה או ספרי תהילים.

איך בוחרים מזכרות לחתונה

על מנת לבחור את המזכרת המנצחת לאירוע שלכם כדאי לבצע את הבחירה מתוך הבנת האופי שרוצים לתת לאירוע עצמו. אם למשל מדובר בחתונה קטנה עם אופי משפחתי אפשר לבחור במתנה ייחודית ומושקעת יותר כמו זוג מלחיות עם הקדשה או חפץ נוי לבית. אם מדובר במסיבת רווקות אפשר ללכת על כפכפי אצבע עם הקדשה או גופיות אופנתיות עם כיתוב. אם מדובר בבר או בת מצווה, בה רוב האורחים הם ילדים בגילאי 12-13 מוטב לבחור מתנות כמו מגנטים עם תמונות, מהבהבים, קופסאות עם סוכריות, חולצות או כובעים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)