לקראת החתונה המאושרת שלכם, אחד הדברים שחשוב מאד לבחור, הוא חברת הסעות. מדוע בעצם? מדובר על שירות חדש יחסית, שהחל להכות גלים בעיקר בשנים האחרונות. מדוע בעצם נולד הצורך בחברת הסעות שתיתן שירות לחתונה? מסיבה מאד פשוטה – אנשים גילו שאם הם רוצים לחגוג עד מאוחר ולשתות – הם לא יכולים לנהוג, אבל אם הם לא יכולים לנהוג – איך הם יגיעו לחתונה? כאן נכנסו לתמונה שירותי ההסעות.

מה השירות כולל?

  • איסוף והחזרה – שירותי ההסעות הם דו כיווניים כמובן. חשוב מאד לציין כי מדובר לא רק על הסעות לחתונה, אלא גם על הסעות חזרה מהחתונה. כך, כל האורחים יכולים גם להגיע בזמן – אך גם לצאת בסיום האירוע בחזרה לבתיהם.
  • נקודות איסוף – שירותי ההסעות כוללים איסוף ממספר נקודות מפתח מרכזיות, אשר קל מאד להגיע אליהן. כך, גם אורחים שהם מבוגרים יחסית ומתקשים להתנייד לבדם – יוכלו להגיע בקלות לנקודת האיסוף, ולהגיע אל החתונה שלכם.
  • רכבים – כמובן שרכב ההסעות שבו משתמשים, הוא רכב איכותי במיוחד. הרכבים כולם עוברים בדיקות לפני צאתם לדרך, ומאפשרים לאורחים שלכם ליהנות מחוויית נסיעה מדהימה עוד לפני שהחתונה מתחילה. המושבים הם נוחים ומרווחים, יש מערכת שמע, מיזוג אוויר, וכמובן נהג מקצועי במיוחד, אשר מסיע את כל האורחים שלכם בזהירות ובאחריות ליעד הנכסף.

מתי מזמינים את השירות?

במידה ואתם מבקשים ליצור קשר עם חברת הסעות, מומלץ בחום לסכם את הפרטים הסופיים לכל המאוחר כחודש לפני החתונה עצמה. לכן, מתחילים לבחור את חברת ההסעות כבר חודשיים לפני מועד החתונה. כך יהיה לכם מספקי זמן להשוות בין החברות השונות, לראות מה הן מציעות, ולקבל הצעות מחיר, וכך תוכלו לבצע את הבחירה הסופית ללא לחץ בזמן.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)