כספות – חובה בכל אולם חתונות

הנה מגיע היום הגדול, ארגנתם את גן האירועים היפה ביותר באיזור, בחרתם תפריט ומוסיקה מתאימה לאירוע אשר אתם מתכננים, הכלה כבר מדדה את השמלה 100 פעמים והחתן המאושר עדיין מסתבך עם העניבה והחליפה שמעולם לא לבש. האמהות המאושרות כבר אחרי המספרה והשושבינים כבר  מוכנים, הטבעת שמורה במקום בטוח ואתם יוצאים לסיור צילומים לאור השקיעה בנמל יפו. כן, החתונה שלכם עומדת להיות מרגשת ומוצלחת ללא כל צל של ספק, ו 300 האורחים שהזמנתם עומדים ליהנות מכל רגע. אבל רגע, לא שכחתם משהו? איפה תשימו את כל המתנות? או יותר נכון, את כל הצ'קים שיביאו לכם האורחים?

    כספת באולם חתונות

איפה לשמור את הצ'קים בזמן החתונה?

כיום כבר לא נהוג כמעט להביא מתנות לחתונות. המנהג הישראלי, לטוב או לרע, הוא להביא צ'קים לאירועים אלה, וכבר יש קודים לגבי כמה מביאים למי, לפי הקירבה למתחתנים והאמצעים שיש לכל אחד. לא משנה כמה רשמו בצ'ק עליכם לוודא כי הצ'קים כולם נשמרים במקום בטוח עד לסיום האירוע שבו תוכלו לקחת אותם ולעשות את החישובים.

על מנת לשמור את הצ'קים בערב החתונה מה שמומלץ לעשות הוא לשים כספת בכניסה למקום האירוע במקום שבו מקבלים את האורחים. כספת תהיה השומר הטוב ביותר לכל המעטפות שתקבלו והיא תאפשר לכם להיות שקטים ורגועים לאורך הערב כולו. ברוב אולמות האירועים ניתן לקבל שירות זה של כספת עם חריץ מיוחד לשלשול  המעטפות פנימה.

כספות להשכרה

במידה ובמקום האירוע שלכם אין כספת כזו, ניתן לשכור כספת לערב אחד בחברות שמתמחות בשיווק ומכירה של כספות. כספות אלה הן חזקות וכבדות, על מנת למנוע נסיונות גניבת הכספת עצמה (וכבר היו מקרים מעולם), ורק לכם יהיה המפתח שלה לאותו הערב. עלות ההשכרה היא זניחה ואתם תזכו בערב שקט ומהנה ללא כל דאגות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *