להקות לחתונות: האם עדיין באופנה?

זוגות דתיים רבים העומדים להינשא מוצאים את עצמם לא פעם עומדים בשאלה האם להזמין להקה לחתונה, ושאלה זו צוברת למעשה תאוצה יותר ויותר בקרב הזוגות הצעירים היום. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שעולם הדי ג'יי בארץ נעשה מפותח מאד, והדבר כמובן מחלחל גם לעולם הדתי. שאלת השילוב של להקות לחתונות היא חשובה ויש להתייחס אליה ברצינות, וכדי לענות עליה יש להבין ראשית מהם המאפיינים הייחודיים המבדילים את אותן להקות לחתונות משאר האפשרויות להרקדת האורחים באירוע.

אז בעצם מה כל כך מיוחד בלהקה?

לצד האווירה המקפיצה והמהנה שמביא אתו הדי ג'יי באירוע, להקות לחתונות מביאות עמן ערך מוסף עצום, והוא – מוסיקה שורשית, רוחנית, ופשוט יהודית יותר, עם אווירה מיוחדת שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר. גם אם אתם מעוניינים בארגון חתונה עם אופי "מסיבתי" יותר, הוויתור על להקה חסידית עשוי להיות קשה במקרים רבים, וזוגות רבים פשוט לא רוצים לוותר עליו. אז איך בכל זאת מצליחים למלא את כל הרצונות?

די ג'יי או להקה?

בדיוק בשל העובדה ששני העולמות (די ג'יי ולהקה) חשובים כל כך לבני הזוג, והם רוצים לשתף את אורחיהם באווירה המיוחדת שיש בשניהם, ניתן בקלות למצוא פתרון מושלם לבעיה: לשלב בין הלהקה החסידית לדי ג'יי באירוע (שלרוב מצטרף לרחבת הריקודים בשלב מאוחר יותר). כך, ניתן לשלב את הלהקה רק בשלב הראשון של החתונה למשל, והערב יקבל אופי "יהודי" יותר בתחילתו – בשלב קבלת הפנים, החופה וחדר הייחוד, ולאחר מכן יוכלו האורחים הצעירים באירוע ליהנות מאווירה תוססת יותר שידאג לה הדי ג'יי, אווירה המשלבת גם היא פן מרכזי ומהנה באורח חייהם של הזוג הצעיר.

ומה עם הכסף?

שילוב בין להקות לחתונות לדי ג'יי אינו חייב להיות כרוך בעלויות גבוהות כל כך, מכיוון שבמעמד ביצוע העסקה יוגדר הזמן המוקצב לכל אחד מהשניים הוא באופן קבוע ומוסכם מראש, וכן כדאי לדעת כי ישנן להקות רבות המציעות לשלב די ג'יי בזמן האירוע בעצמן – כך שתוכלו לשלם לשניהם יחד, ולחסוך לא רק טרחה ובירורים מיותרים, אלא גם הרבה כסף.

עורך: שי ברק – להקה חסידית

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *