אם החתונה שלכם הולכת ומתקרבת ואתם רוצים לחגוג כמו שצריך, עליכם כמובן לקחת בחשבון את העבודה, שיש לא מעט אורחים שיגיעו, ואתם צריכים לחשוב כיצד תוכלו להקל עליהם, וגם להפוך את החתונה שלכם למהנה יותר. מעבר לכך שאתם תדאגו לנושאים כמו אוכל, מוזיקה ובחירת המקום המתאים – חשוב גם לשים לב לסוגיה של ההסעות לחתונה שלכם. כיום לא מדובר על שירות שהוא מותרות – אלא על שירות בסיסי במיוחד שיכול לשנות את החתונה שלכם מקצה לקצה! אז מה היתרונות בהזמנת השירות ובמה הוא כרוך?

כל היתרונות של ההסעות לחתונה

  • אפשר לחגוג בכל מקום – בחלק מהמקרים אתם תנסו לבחור אולם או גן אירועים במקום מרכזי מאד כדי שלאורחים יהיה נוח להגיע ברכבים – אלא שאז אתם צריכים לפסול מאות מקומות אחרים, ואולי גם לשלם מחיר גבוה מאד למקום מרכזי כל כך. במקום זה, בעזרת ההסעות לחתונה אתם פותרים את הבעיה! אתם יכולים לבחור גם מקום במושב קטן בצפון, אבל האורחים שלכם לא יצטרכו לנהוג עד לשם – אלא הם יוכלו להגיע בקלות עם ההסעה. כך כולם יוצאים מרוצים בכל מצב!
  • אפשר להתחיל בזמן – כולנו מכירים את הבעיה הזו מחתונות קודמות – החתן והכלה כבר רוצים להתחיל בחופה, אבל הדוד, החברה הכי טובה והחברים מהעבודה עדיין נמצאים בדרך. זו ללא ספק צרה, וחשוב לציין שהאורחים מאחרים לעתים בגלל פקקים, בגלל שאיבדו את הדרך, וכיו"ב. עם שירותי הסעות אין סיכוי שזה יקרה! ההסעות יוצאות זמן רב מראש, וכך האורחים שלכם יגיעו ישירות לקבלת הפנים, ייהנו אתכם, ואתם תוכלו להתחיל את החופה כשכל האורחים שלכם כבר הגיעו.
  • אלכוהול – מה זו חתונה בלי שהאורחים נהנים ושותים אלכוהול בבר החופשי? מדובר ללא ספק על נדבך חשוב, אבל מה יעשו האנשים שצריכים לנהוג בחזרה הביתה? הם כמובן לא צריכים לשתות, שכן הדבר אסור ואף מסוכן מאד. מהצד השני – אתם כן רוצים שהם ישמחו ויחגגו. הפתרון הוא כמובן בשירותי ההסעות, שכן כך האנשים לא צריכים לנהוג, והם יכולים לשתות כמה שרק ירצו.
  • גיבוש בדרך – יש עוד יתרון קטן  להסעות והוא שהן מאד מגבשות! לקראת החתונה שלכם אתם אולי תרצו שהאורחים יכירו אחד את השני, ידברו קצת – והדבר הרי יהפוך את החתונה לאירוע מהנה פי כמה! ההסעה היא ההזדמנות לגבש את האורחים ביחד, להכיר בין המשפחות, וליצור חוויה בלתי נשכחת.

ומה עוד כדאי לזכור על ההסעה?

חשוב מאד לזכור לסיום, שההסעות הן לא רק מגבשות או נוחות – בסיום החתונה, אפילו אם האורחים לא שתו הם עלולים להיות עייפים ומושתים, ובמצב כזה מסוכן לנהוג. ההסעה לעומת זאת תחזיר אותם לביתם באופן בטוח לחלוטין, ובכך יש לה יתרון אדיר.

באדיבות: א. ברזני הסעות בע"מ – http://www.abarazani.co.il/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)