לפחות חלק ממה שאי פעם רציתם לדעת אודות בלונים לחתונות

מי לא אוהב בלונים? בלונים במסיבות זה הדבר החדש – פשוט לא ניתן להתעלם מזה. מי לא מכיר את המסיבות הללו, כשלפתע, ברגע כלשהו, נופל גשם של בלונים מהתקרה – בלונים צבעוניים ונהדרים המכסים באושר את החוגגים. אכן כן. איזה יופי זה שישנם בלונים.

למשל, בחתונה, ניתן לשחרר את הבלונים מהרשת עליה הם עומדים בסמוך לתקרה – ברגע האמת, למשל – בתחילת סצנת הריקודים של האירוע. הבלונים עשויים לעשות כך עבודה טובה יותר מזו של הדי-ג'יי – אשר נוהג לזרז את המוזמנים להפסיק לבלוס מכל הבא ליד מהמזון המונח לידם על השולחן ולשים פעמיהם לרחבת הריקודים, בכדי לשמח את הכלה והחתן המאושרים.

אכן כך. אנו זוכרים בלונים בעיקר בהקשר של מסיבות ימי הולדת לילדים, המגיעים יחד עם עוגות שוקולד וסוכריות צבעוניות, אשר נרות תקועים בה לרוב, לסימון מספר השנים שהילד חוגג ועוד נר אחד לשנה הבא – המון במבה, ביסלי, "אפרופו" וחטיפים אחרים; אולם בעת האחרונה, בלונים החלו לקבל תפקיד "משודרג" יותר – בלונים לחתונות.

באם אתם מעוניינים להישאר רלבנטיים ולדעת כיצד לארגן אירוע שיוצא מהמסגרת הסטנדרטית, שלא לומר – משעממת, של חתונות המתוכננות בפס ייצור, ממש כמו בבית חרושת, כדי לכם לשקול ברצינות להזעיק את שירותיו של אמן בלונים לחתונות.

אכן – אמן. מדוע אמן? כיוון שמדובר באדם המתמחה בהפיכת בלון ליצירת אמנות. לא מדובר בבלונים "רגילים" – משמע, הבלונים הידועים והמוכרים ובעלי צורה של טיפה גדולה; הבלונים איתם עובד אמן הבלונים אלו בלונים מוארכים, באורכים שונים, אותם הוא יכול לקפל במיומנות, לחברם האחד לשני, ולהפכם ליצירה צבעונית, מרהיבה ומרתקת – כמעט מעשה של פיסול ממש.

כיצד ניתן לשלב בלונים צבעוניים בעיצוב אירועים?

אל תיתנו לכותרת להטעות אתכם. הבלונים לא חייבים להיות צבעוניים ומרובי צבעים כמו אלו שהתרגלנו לראות במסיבות ימי הולדת לילדים. לעיתים ניתן לתכנן קונספט מסוים וייחודי לאירוע – למשל, ייתכן אירוע שבו אמן בלונים לחתונות יעסוק רק עם צבעים מסוימים; לדוגמא –שני צבעים המועדפים על החתן והכלה (ירוק וכתום, למשל) ולשחק, להתעסק ולעצב דמויות וצורות נפלאות רק מבלונים בשני הצבעים הללו. בחירת ספקטרום של צבעים מסוימים בהחלט מסייע לבנייה של קונספט וליצירת הזדהות מסוימת של הקהל עם הקונספט הזה.

אכן, מסתבר כי בלונים הולכים ותופסים נפח ניכר ומרשים מהחלל שבאירועים משמחים, כולל אירועים חתונה. בלונים ימשיכו לשחק תפקיד חשוב ביצירת אווירה שאינה סטנדרטית בחתונות. אמן בלונים לחתונות יודע ולהוסיף יצירתיות אינטליגנטית שאינה שונה מיצירתו של כל אמן בתחום אחר. האינטראקציה של האורחים עם האמן יגרמו להם לזכור את האירוע, מלבד כ"חתונה" בלבד, גם כחוויה מעניינית וייחודית.

כדי להבין על מה מדובר כאן – אתם מוזמנים לעיין בקטלוג של אירועי בלונים ולהתרשם בעצמכם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *