שמלות כלה זולות

"זה היום הגדול שלך!"

"זה היום החשוב בחייך"

"נסיכה ליום אחד"

ומה קורה בפועל?

חתונה היא אירוע מרגש, אבל מדובר ביום אחד, שאחריו מגיעים החיים, ויחד איתם החשבונות. את החשבונות האלו את ובעלך לעתיד תצטרכו לשלם. אנשים שמתחתנים בחתונות מפוארות ויקרות, שהן הרבה מעבר ליכולת הכלכלית שלהם, מוצאים את עצמם מתחילים את החיים עם חוב לא מבוטל, שמקשה באופן משמעותי על הזוגיות, שהרבה פעמים גם מתדרדרת במהירות. מסיבה זו, אנו מאמינים ששמלת כלה צריכה להיות מושקעת אך לא בהכרח יקרה.

עלויות סבירות לשמלת כלה

כיום מעצבים מבקשים בסביבות ה- 12,000 שקלים לכל שמלת כלה שלהם. השאלה היא האם המחירים הללו מוצדקים? התשובה הפשוטה היא לא! לא עלות החומרים ולא עלות שעות העבודה אינה מגיעה לסכומים האלו, ואפילו לא למחצית מהם. הסיבה היחידה שבגללה מבקשים את הכסף הזה היא שיש מי שמשלם אותו. שמלות כלה זולות עולות עדיין כמה אלפי שקלים, וזאת בגלל איכות גבוהה של חומרים, תפירה איכותית והתאמה פרטנית של השמלה לכלה. יחד עם זאת, חשוב להדגיש ששמלה "זולה" במרבית המקרים אינה נופלת באיכותה משמלה ששולם עליה הון תועפות.

שמלות כלה זולות

איך מוזילים שמלות כלה?

במרבית המקרים, הדרך היעילה ביותר להוזיל עלויות של שמלה היא פשוט להוריד ממנה את שם המעצבת או המעצב שצמוד אליה… אם מייבאים שמלה מחו"ל, לא של מעצב/ת ולא של מותג מוכר, המחיר צונח פלאים, אך לא בהכרח האיכות. כל שצריך לעשות הוא לאתר את הספק הנכון, שיודע לתפור שמלות יפות, איכותיות וכאלו שניתנות להתאמה פרטנית עבור הלקוחה, והינה לכם שמלה מושקעת מאוד, שלא תיראה שונה בהרבה משמלת מעצבת. מעבר לזאת, בשיטת מכירה זו, השמלות תמיד חדשות. בשוק השכרת השמלות, במרבית המקרים, לא רק שהכלה משלמת ממון רב, אלא שהיא גם לובשת שמלה שלבשו לפניה וילבשו אחריה. קניית שמלת כלה זולה היא ממש כמו קנייה של שמלה רגילה – את הראשונה והאחרונה ללבוש אותה.

ליווי אישי ושירות נפלא

עם זאת, ברור לכולם שכלה צריכה לקבל יחס מיוחד. חברות שמתמחות במכירת שמלות כלה זולות, מעסיקות סטייליסטיות ותופרות מקצועיות, שיודעות לסייע לכלה בבחירת השמלה האופטימלית בשבילה ולבצע עבורה את כל התיקונים הדרושים. מעבר לזאת, חנות כזו מציעה מבחר מרשים מאוד של שמלות, והכלה מודדת את השמלה עצמה, והיא יודעת בדיוק איך שמלתה תיראה אחרי התיקונים. שיטת עבודה זו חוסכת הפתעות לא נעימות ביום החתונה.

האם רק כלות מעוטות יכולת קונות שמלות זולות?

התשובה לשאלה זו היא בהחלט לא! יוקר המחייה מוביל לכך שפחות ופחות כלות מוכנות להשקיע כספים רבים בשמלת הכלה. הן מעדיפות להבטיח את הסביבה הכלכלית של המשפחה הצעירה שלהן ולא להשקיע את כל חסכונותיהן בשמלה אחת, לערב אחד. כיום אפשר לראות יותר ויותר כלות ממעמד הביניים ואפילו ממשפחות עמידות למדי בוחרות בשמלות כלה זולות. למה? כי פשוט אין הרבה הבדל בינן לבין השמלות היקרות…

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)