ניהול אולם אירועים דורש התנהלות לוגיסטית מסוימת

אנשים בעלי ניסיון ארוך שנים בניהול ותחזוק אולמות אירועים יודעים לספר על מספר "כללי אצבע" הנוגעים להתנהלות נכונה בתחזוק האולם. אחד מאותם כללים הוא הצורך ביעילות ומהירות בעת ניקיון האולם, ולכן מליצים להעזר לשם כך במכונות שטיפה. רוב אולמות האירועיים מורכבים מחלל רחב ידיים שאינו מחולק. כחלק מההתנהלות הטבעית בענף, אירועים ושמחות מתקיימים כמעט מדי ערב. במהלך האירועים נלקח בחשבון לכלוך רב על רצפת האולם, הנובע מאוכל הנופל לרצפה, שתיה שנשפכת וטעויות אנוש, המועצמות על ידי הנטייה של המשתתפים הבורים באירועי לשתות אלכוהול. בכדי לחזור לתפקוד מלא של האולם בערב שלמחרת, נדרש פיתרון לניקיון מהיר ויסודי של שטחי האולם הנרחבים. משום כך מומלץ השימוש במכונות שטיפה, על סוגיהן השונים, אשר מותאמות במיוחד לנקות במהירו וביסודיות חללקים גדולים.

בבחירת מכונה לשטיפת הרצפות באולם האירועים, קיימות שתי אפשרויות:

 

  1. מכונת שטיפת רצפה "מפעיל הולך": מדובר במכונה לשטיפת רצפה בה הולך השוטף ומוביל עימו את המכונה לאורך הנתיב שצריך לעבור ניקיון. מדובר במכונות המגיעות בטווח רחב של גדלים, לפי הצורך. המפעיל מכוון את המכונה, המונעת על ידי מנוע חשמלי, וזו מנקה את הרצפה לאורך הנתיב. הניקיון מתבצע בצרה אוטומטית במהלך הנסיעה על ידי מברשות, מים חמים וסבון לפי הצורך. למכונות מיכל מיםן נקיים הניתזים על הרצפה, ומיכל למים מלוכלים הנשאבים לאחר הניקיון. כך אפשר בתנועה אחת לעבור על רצפה מלוכלכת, לנקותה ולהשאירה יבשה.
  2. מכונת שטיפת רצפה רכובה: כאן מדובר על מכונות גדולות יותר, המתנהלות למעשה כמעין "מכונית". המפעיל ישוב על גב המכונה בכיסא ייעודי, ומכוון בעזרת הגה את כיוון התקדמות. אפיון הניקיון הדרוש מתבצע על ידי מסך שליטה חשמלי, דרכו ניתן לקבוע מהירות, חום מים, כמות סבון נדרשת ועוד. מכונות שטיפה אלו הן לרוב גדולות יותר מאשר מכונות הפועלות בשיטת "מפעיל הולך", ולכן מנקות שטח גדול יותר באותו הזמן זהו סוג המתאים לאולמות אירועים רחבי ידיים במיוחד.

רכישת מכונת שטיפה היא השקעה משתלמת בעבור אולמות אירועים

לאורך השנים הארוחונות נראה כי בעלי אולמות אירועים רבים הבינו את הבזבוז הטמון בשטיפה ידנית של רצפת האולם. השטיפה אורכת זמן רב, מחירה יקר שכן היא מעסיקה עובדים רבים, והתוצאה המתקבלת אינה אחידה ברמתה. לכן מתבקש הפיתרון של רכישת מכונות שטיפה בהשקעה חד-פעמית המחזירה את השקעתה במהרה. את הקנייה רצוי לבצע אצל חברה מוכרת ואמינה המתמחה בתחום ויודעת להציע מגוון מוצרים המתאמים לצרכים שלכם. כאשר המכונה נקנית מחברה אמינה ומומחית תוכלו לקבל פתרון איכותי וארוך שנים לעניין שטיפת הרצפות.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)