חשוב לבדוק את הפרטים הקטנים באולם

במבט ראשון, אולמות אירועים רבים נראים מפוארים ומרשימים, אך בפועל קיימים זוגות אשר התאכזבו מהאולם שלהם כיוון שהם לא דאגו לבדוק את הפרטים הקטנים בו. אינכם רוצים שדבר זה יקרה לכם. כמובן שהרצון של כל הזוגות המתחתנים הוא שהחתונה תהיה פשוט מושלמת מכל הבחינות – שיהיה די מקום לרקוד, שהמקום ייראה נקי ומטופח, שהעיצוב יהיה מוקפד וכמובן גם שהאוכל יהיה טרי וטעים. ביצוע בדיקה קפדנית של המקום אינה משימה מסובכת כלל, והיא בסך הכל דורשת הגעה לאולם לפחות משעה. זהו דבר שמאוד כדאי לעשות לפני שסוגרים על האולם שבחרתם בו.

<< ארונות כיבוי אש מותקנים כבר באולם?>>

סידור פרחים 1

אילו דברים כדאי לבדוק?

יש כמה פרטים ומקומות עיקריים באולם שחשוב לבדוק לפני שמחליטים עליו סופית:

  • גודל רחבת הריקודים – נסו לחשוב מראש מהי כמות האנשים שתהיה אצלכם, וכמה מתוכם ירקדו בו זמנית. אם אתם יודעים שאתם מזמינים הרבה אנשים צעירים, סביר להניח כמובן שיותר אנשים ירקדו. הסתכלו על רחבת הריקודים ובדקו אם היא מתאימה לכמות האנשים שאתם מתכננים להזמין. צפייה בתמונות מאירועים קודמים באולם עשויה לסייע לכם בהערכת כמות האנשים שנכנסים ברחבה.
  • פריטים עיצוביים – העיצוב הכולל של האולם צריך להיות מרשים גם מקרוב וגם מרחוק. ודאו שפריטים כמו עבודות אלומיניום, בעיקר פרופילים של חלונות, הינם נקיים ולא שחוקים. דבר נוסף שכדאי להסתכל עליו הוא צמחייה, אשר קיימת ברוב אולמות וגני האירועים. שימו לב שהיא נראית רעננה ומסודרת. כדאי לשים לב גם למצב של השולחנות ושל הכיסאות, לראות שאינם מתנדנדים ושהצבע שלהם אינו מכיל שריטות ופגמים. דברים אלו יגרמו לחתונתכם להיות באווירה יוקרתית.
  • רשיונות – בשנים האחרונות היינו עדים למספר מקרים בחדשות בהם לאולמות אירועים לא היו אישורים לפעול, והם פעלו בכל זאת. חשוב מאוד לבדוק שיש רישיון עסק כיוון שמדובר בגושפנקא לכך שהמקום עומד בכל תווי התקן הבטיחותיים, ובנוסף שהוא מעסיק את העובדים בו בצורה חוקית.
  • פנים המטבח – לא כל אולם אירועים ייתן לכם לראות את המבטח בו, אך תמיד כדאי לנסות לעשות זאת. צפייה במטבח מאפשרת לכם לדעת אם מבשלים בו את האוכל באופן היגייני, תוך שימוש בחומרי גלם טריים והקפדה מלאה על ניקיון של משטחי העבודה.
  • הצבת השולחנות – כדאי להסתכל על תמונות מאירועים קודמים או אפילו להיכנס לאירוע פעיל על מנת לראות את אופן הצבת השולחנות במקום. כדאי לראות שהשולחנות לא קרובים מדי אחד לשני או למקור רעש, על מנת לא להעיק על האורחים שלכם.

לא לחסוך אף פרט

מומלץ מאוד לקחת איתכם רשימה של הפרטים שאתם צריכים לבדוק, החל מהגינון ועד לעבודות אלומיניום. כך תהיו בטוחים שלא שכתם לבדוק אף פרט חשוב. בזכות הבדיקה הזו תיהנו מהחתונה שתמיד חלמתם עליה.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)