החיים מזמנים לנו אין סוף רגעים מרגשים ורצופים בציוני דרך משמעותיים יותר או פחות המהווים סיבה טובה לחגיגה. אבל, לפני ואחרי הכל, אין כל ספק כי האירוע המכונן בחייו של כל זוג הינו אירוע הכלולות, ומטבע הדברים, כל זוג נרגש מבקש להפוך את האירוע שלו לחוויה מכוננת ובלתי נשכחת. איך עושים זה? קייטרינג אסאדו, ואתם מסודרים. שיהיה במזל טוב!

מהו אסאדו?

אסאדו היא שיטת צליית בשר ייחודית הזוכה לכתר כאחת הדומיננטיות ביותר במטבח הדרום אמריקני ואף זוכה לפופולאריות גוברת והולכת בכל קצוות תבל. ייחודיותה של שיטת צלייה זו נובעת משילוב מושלם של צלייה ממושכת, אש גלויה, מרחק ספציפי בין הבשר לאש וטמפרטורת צלייה מדויקת היוצרים יחד את המכלול המושלם המתבטא בבשר נימוח, ייחודי, כובש ועתיר ניחוחות שהמוזמנים שלכם לא יוכלו לעמוד בפניו. בסופו של הליך הצלייה, המתרחש באירוע עצמו לעיני האורחים הנלהבים, מומחי האסאדו המופקדים על הדוכן פורסים את נתחי הבשר ומזמינים כל אורח ואורח לבחור את נתח הבשר המועדף עליו ולהתענג על הבשר לצד סלטים טריים, ססגוניים ומרעננים המשלימים את התמונה הקולינרית והופכים את האירוע לחוויה לוהטת ובלתי נשכחת שתיצרב בזיכרונם של המוזמנים לעד.

12

מהי תרומתו של קייטרינג אסאדו לרושם הנכון?

עולם הקולינריה המודרני מציע אין סוף תפריטים, שלל סגנונות ומגוון אופציות בכל הנוגע לעיצוב הפן הקולינרי של האירוע, אך, ללא כל ספק, בשר היה ועודנו האופציה היוקרתית ביותר. בשוק האירועים בעידן הנוכחי, כאשר אין סוף אטרקציות, חוויות וריגושים מתחרים על תשומת ליבו של האורח התורן, הדרך ליצירת הרושם הנכון באירוע הינה מורכבת מתמיד, ועם כל הכבוד לאין סוף החידושים המציפים את התחום, חשוב לזכור כי מרבית האורחים כבר ראו, שמעו וחוו הכל וקשה עד בלתי אפשרי לעצב עבורם את הרושם הנכון והבלתי נשכח בו הנכם מעוניינים. לעומת זאת, אם תשכילו לבחור בקייטרינג אסאדו לחתונות, הדרו של הבשר והיוקרה הטבעית הנלווית אליו יעשו את העבודה במקומכם כשהם הופכים את האירוע שלכם ליוקרתי, מכובד, מושקע ומרשים, ללא מאמץ מיותר מצדכם. לעמוד קייטרינג ארגנטינאי

כיצד יהפוך קייטרינג אסאדו לאייטם הלוהט באירוע?

קייטרינג אסאדו איננו עוד שירות טכני המתמקם בירכתי המטבח ומספק את שירותיו באמצעות צוות מלצרים סטנדרטי. דוכן אסאדו הוא מוקד ריגושים אטרקטיבי ולוהט המדיף סביבו ניחוחות משכרים ומושך את מיטב תשומת ליבם של האורחים המתלכדים סביבו בצפייה דרוכה ועוקבים בהתרגשות אחר ההתפתחויות כשהם ממתינים בחוסר סבלנות לנתח הבשר המושלם שלהם. באופן זה, קייטרינג אסאדו לחתונות איננו מתרכז אך ורק בפן הגסטרונומי של האירוע כי אם הופך למייצר אווירה מדרגה ראשונה כשהוא מגבש את הקהל, מייצר תחושת ליכוד מושלמת ומעורר במוזמנים ציפייה נרגשת שתחרות בליבם את רישומי האירוע שלכם לאורך זמן.

לאתר הראשי אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא – מאסטר מיט קייטרינג אסאדו

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)