חתונה קטנה

זוגות שמתחתנים חולמים על אירוע מושלם מהאגדות, וחתונה גדולה ומפוארת. אך לעיתים יש קצת פער בין החלום למציאות ולא כולם יכולים לערוך אירוע חתונה מפואר ונוצץ – זה יכול להיות מתוך בחירה או ממניעים אחרים. ובכל זאת מה עדיף? חתונה גדולה או חתונה קטנה בתל אביב? אם אתם נמצאים בדיוק במקום הזה ועדיין לא גיבשתם לכם דעה מוצקה בעניין. ובכל זאת רוצים אירוע מיוחד ונעים. מה עושים? הנה כמה דברים שיכולים לעשות לכם סדר.

חתונה גדולה – חוסכת אי נעימויות

חתונה גדולה לעומת חתונה קטנה בתל אביב למשל, היא משתלמת משום שבחתונה גדולה אתם לא צריכים להתחיל לשבור את הראש ולחשוב יותר מידי את מי להזמין, ומי שלא הוזמן אולי עלול להיפגע. בחתונה גדולה כולם מוזמנים. מי כמוכם יודע כמה דברים יש לארגן ולסדר כדי להגיע ליום הנכסף, ועכשיו לשבת על רשימת מוזמנים זה בהחלט יכול להוריד לחץ .

שעורכים חתונה גדולה יש יותר מוזמנים מה שאומר שיש יותר כסף כך תוכלו להתנהל בחופשיות מבחינה כספית ולשלב בחתונה אטרקציות שרציתם.

 חתונה גדולה – אין מספיק מקום ישיבה

אם חלמתם על חתונה גרנדיוזית לכל המשפחה והחברים ומי שמכיר אתכם תחשבו היטב היכן כולם ישבו, היום לא מוצאים הרבה אולמות בהם ניתן לערוך חתונות גדולות ולכן צורת הישיבה יכולה להיות קצת מסובכת ולא נוחה. זה אחד החסרונות הבולטים.

חתונה קטנה – חגיגה גדולה

אין כמו לחגוג את היום המאושר ביותר עם המשפחה הקרובה והחברים עוד מילדות. אווירה שמחה, אפשר לפנות לכל אחד באופן אישי וכולם מקבלים יחס בחתונה. גם ההרגשה הנוחה מאפשרת לחגוג בחופשיות עם המשתתפים. כל מי שמוזמן לחתונה קטנה בתל אביב לדוגמא מרגיש שהוא הוזמן כי רוצים שהוא יהיה בחתונה ולא מתוך ברירה.

חתונה קטנה – לדאוג לכל הפרטים

חתונה קטנה יכולה להיות כאב ראש גדול ומדוע? אם בוחרים מקום מסוים לערוך בו את החתונה צריך לדאוג למצוא מקום לחופה, רחבת ריקודים שתהיה נוחה ולא קטנה מידי לאורחים המגיעים לשמוח, מקום לבופה ועוד. כל אלו יכולים ליצור הרבה ריצות ותכנונים .

אך אין זה משנה כיצד תחליטו לערוך את החתונה שלכם מה שבאמת חשוב זה האווירה השמחה שחייבת להיות בכל מקום גם בחתונה קטנה, וגם בחתונה גדולה.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
חתונה קטנה או גדולה? יתרונות וחסרונות, 1.0 out of 10 based on 1 rating