צלם חתונות מומלץ - תומר אלמקייס

כשזוג צעיר מארגן את החתונה שלו, עליו לעבוד עם ספקים שונים שכל אחד מהם אחראי על חלק אחר של האירוע, בין אם זו חברת הקייטרינג שאחראית על האוכל, תקליטן שאחראי על המוזיקה, מעצב שאחראי על העיצוב וכן הלאה. אחד הספקים החשובים ביותר עבור בני הזוג, הוא הצלם ולכן הם ישקיעו זמן בחיפוש אחר הצלם הטוב ביותר עבורם.

צלם חתונות מומלץ, הוא מי שעובד עם בני הזוג עוד לפני תחילת האירוע. הוא נפגש איתם לפגישת היכרות, במהלכה הוא מסביר להם על עבודתו, מראה להם דוגמאות ומפרט להם כיצד הוא מתכוון לצלם את האירוע שלהם. כמה צלמים יהיו נוכחים, כמה זמן הוא יהיה נוכח באירוע ועוד.

ביום האירוע, הוא יפגוש אותם בשלב ההכנות על מנת שיוכל לתעד אותם ולאחר מכן הם יבחרו מקום בו ירצו לערוך תמונות קדם חתונה. מדובר על שלל תמונות שיופיעו בבוק של החתונה, לפני תמונות מערב האירוע עצמו.

בגן או אולם האירועים, הצלם יתעד את קבלת הפנים, כלומר את האורחים השונים, לאחר מכן את כניסת הזוג, את טקס החופה ומשם והלאה, הוא יתעד את המעבר של החתן והכלה בין האורחים וכן את הריקודים. כל התמונות יועברו לבני הזוג לאחר האירוע בשביל שהם יוכלו לבחור את כמות וסוג התמונות שהם ירצו לשלב בבוק של האירוע.

כיצד בוחרים צלם חתונות מומלץ?

ברמת העיקרון, היום הרבה יותר קל לזוגות צעירים להחליט עם איזה צלם לעבוד. הם יכולים לעשות זאת דרך האינטרנט, בעזרת המלצות וחוות דעת של גולשים, הם יכולים לעשות את זה דרך מכרים ובני משפחה שעבדו עם צלמים שונים, וכן הם יכולים לעשות זאת דרך המקום בו הם עורכים את האירוע, שכן הרבה פעמים המקום עובד עם מספר צלמים והם יכולים לבחור ביניהם.

צלם מומלץ הוא מי שמבצע את עבודתו בצורה מקצועית בשטח אך הוא גם מעניק שירות איכותי לבני הזוג לפני, בזמן ואחרי האירוע. זה אומר עמידה בזמנים, אמינות, עמידה בדרישות של בני הזוג, היענות לבקשות אפשריות, ולא פחות חשוב נוכחות ברגעים החשובים ביותר באירוע, מבלי להפריע להם. צלם טוב הוא מי שמתעד את האירוע אך לא תופס בו מקום מרכזי.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)