טרנד חתונות חדש – חתונות בזק

חתונת בזקטרנד חתונות שתופס תאוצה בשנה שנתיים האחרונות מבטיח להוזיל עלויות. הכירו את חתונות הבזק – חתונות בטווח של עד חודשיים מראש.

חתונות אלו, המכונות גם חתונות בדקה ה-90, יכולות להוזיל את העלויות בצורה משמעותית. אם אתם מספיק ספונטניים כמובן.

אחד היתרונות הוא שלא מושכים יותר מדי את ההכנות, ולכן גם רמת הלחץ לא מספיקה להרקיע לשחקים (כמו בחתונות שנקבעות 6-12 חודשים מראש).

כי הרי, אם ידוע לכם שיש לכם שנה שלמה להתכונן, סביר להניח שהדבר ייצור התלבטויות רבות יותר עבורכם. כי הרי יש יותר זמן להתחרט ולשנות, ושוב להתחרט ושוב לשנות… כשעומד לרשותך זמן קצר יותר, הדבר מגביל את האפשרויות – ולעתים טוב שכך. בחתונות בזק הזמן מוגבל, ולכן חשוב שתגבילו את עצמכם ותפגשו לא יותר משניים או שלושה "מועמדים" מכל תחום – תקליטנים, רבנים, אולמות, קייטרינג ועוד.

חתונת בזק אינה נופלת ברמתה מחתונה "רגילה" אך בכל זאת היא מצליחה להיות זולה יותר. כיצד? לכל בעל מקצוע בתחום ישנם "חורים" ביומן – ימים פנויים שבהם לא מתוכננת עבודה. הדבר מזכיר מעט טיסות מוזלות על בסיס מקום פנוי. האולם, מעצב השיער, המאפרת, הדי'גיי – כל אלה ועוד ישמחו מאוד לקבל עבודה באותם ימים פנויים ובד"כ יהיו מוכנים לבצע את העבודה במחיר מוזל.

לחתונה ממוצעת מגיעים כ-300 איש ועלותה הינה בסביבות ה 100-120 אלף ש"ח. בחתונות בזק אפשר לחסוך סדר גודל של 20-30% מההוצאות.

הפקת חתונות בזק

אמנם ניתן לעשות הכל לבד, אך מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הפקה מהסיבה שלא קל להקים אירוע עם מוזמנים רבים, לוגיסטיקה מורכבת ושכרוך בהוצאות משמעותיות בזמן כה מועט.

חברת הפקה יכולה להקל על בני הזוג ולדאוג שהכל יהיה מושלם למרות הלו"ז הצפוף. זוהי דרך נהדרת לחסוך כאבי ראש. חברת הפקה איכותית תוסיף יצירתיות ותבוא עם רעיונות טובים שאתם עשויים לפספס. על חברת הפקה כזו להיות בעלת ניסיון רב בתחום החתונות.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *